Invatare, comunicare, socializare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Invatare, comunicare, socializare

Forumul de aplicatii pentru stiintele socio-umane, Colegiul National, , C. Negri" Galati
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Rezultate, rezultate...

In jos 
+6
Bogdan24
dany_diaconu
tyna94
madalina.9c
AlexandraM
Cristina_B
10 participanți
AutorMesaj
Cristina_B
Admin
Admin



Mesaje : 65
Data de înscriere : 21/01/2010
Varsta : 52
Localizare : Galati

Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: Rezultate, rezultate...   Rezultate, rezultate... I_icon_minitimeJoi Ian 21, 2010 2:10 pm

Scrieti despre ele, chiar daca sunt partiale. Vom fi bucurosi sa stim ca aveti succes.
Sus In jos
https://socializare.forumgratuit.ro
AlexandraM




Mesaje : 2
Data de înscriere : 22/01/2010

Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate, rezultate...   Rezultate, rezultate... I_icon_minitimeVin Ian 22, 2010 9:52 am

Verificare.
Sus In jos
madalina.9c




Mesaje : 6
Data de înscriere : 23/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate, rezultate...   Rezultate, rezultate... I_icon_minitimeSam Mai 15, 2010 8:01 pm

Cu toti speram ca rezultatele sa fie cele mai bune, dupa cum am mai spus.Very Happy
Sus In jos
tyna94
Interesat
Interesat
tyna94


Mesaje : 77
Data de înscriere : 23/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate, rezultate...   Rezultate, rezultate... I_icon_minitimeMar Mai 25, 2010 6:19 pm

unele fise sunt deja puse! mai avem putin de lucru flower
Sus In jos
http://www.freedomfightersk.com
dany_diaconu




Mesaje : 8
Data de înscriere : 10/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: unde?   Rezultate, rezultate... I_icon_minitimeMier Mai 26, 2010 4:01 pm

arata si mie unde sunt puse aceste fise ca eu nu am gasit nik Smile
Sus In jos
tyna94
Interesat
Interesat
tyna94


Mesaje : 77
Data de înscriere : 23/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate, rezultate...   Rezultate, rezultate... I_icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 5:38 pm

9c-ul o sa inceapa sa puna Razz am pus fisa la proiecte finalizate, dar am sters-o pentru ca trebuie verificata de logicieni
Sus In jos
http://www.freedomfightersk.com
dany_diaconu




Mesaje : 8
Data de înscriere : 10/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: din cate stiu... :)   Rezultate, rezultate... I_icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 6:12 pm

din cate stiu 9c-ul nu are informaticieni Smile deci si voi tot noua trebuie sa ne trimiteti Smile ca de-aia v-a dat doamna profesoara adresele noastre Smile
Sus In jos
Bogdan24




Mesaje : 2
Data de înscriere : 08/03/2010
Varsta : 30
Localizare : Galati

Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate, rezultate...   Rezultate, rezultate... I_icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 6:40 pm

intrebare scurta unde pun fisierele primite de la colegi la materiale ajutatoare sau unde Question Question
Sus In jos
Cristina_B
Admin
Admin



Mesaje : 65
Data de înscriere : 21/01/2010
Varsta : 52
Localizare : Galati

Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate, rezultate...   Rezultate, rezultate... I_icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 6:44 pm

dany_diaconu a scris:
din cate stiu 9c-ul nu are informaticieni Smile deci si voi tot noua trebuie sa ne trimiteti Smile ca de-aia v-a dat doamna profesoara adresele noastre Smile
Dany, are si 9 C un informatician, deoarece am vazut ca nu ma pot baza pe toti din grupa voastra.
Bogdan, daca ai primit fisele finalizate, pune-le in fisierul pe care l-am deschis pentru 9I. Il gasesti pe site, la ,,materiale realizate in proiect". In principiu, puteti si voi sa adaugati fisiere si sa reorganizati site-ul, daca aveti o viziune mai interesanta. Principalul este sa se vada rezultatele si sa fie gasite cu usurinta.
Sus In jos
https://socializare.forumgratuit.ro
AlinaI




Mesaje : 9
Data de înscriere : 23/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate, rezultate...   Rezultate, rezultate... I_icon_minitimeVin Mai 28, 2010 2:24 pm

Proiectul intitulat "PUTEM CÎŞTIGA ADEZIUNEA CELORLALŢI???" de la 9 C care l-am primit nu cred ca a fost vazut de un logician...
Sus In jos
tyna94
Interesat
Interesat
tyna94


Mesaje : 77
Data de înscriere : 23/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate, rezultate...   Rezultate, rezultate... I_icon_minitimeVin Mai 28, 2010 5:22 pm

Alina, fisele de la 9c au ajuns abia azi la logicieni. O sa fie postate curand Rezultate, rezultate... Icon_bounce
Sus In jos
http://www.freedomfightersk.com
oana.georgiana
Curios
Curios
oana.georgiana


Mesaje : 44
Data de înscriere : 18/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate, rezultate...   Rezultate, rezultate... I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 4:03 pm

Cea mai mare parte a elevilor si-a facut deja treaba. Am observat destule materiale postate pe site si am si citit o parte din ele. Sunt chiar foarte bune. Desi la inceput nimeni nu arata interes, imi dau seama acum ca toti s-au implicat (pe ultima suta de metri) si sunt increzatoare ca si cei care pana acum nu au rezolvat fisele de lucru, o vor face in timpul ramas. Wink
Sus In jos
tyna94
Interesat
Interesat
tyna94


Mesaje : 77
Data de înscriere : 23/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate, rezultate...   Rezultate, rezultate... I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 5:09 pm

toate vor fi gata la timp
Sus In jos
http://www.freedomfightersk.com
aniela9I
Curios
Curios



Mesaje : 11
Data de înscriere : 18/05/2010

Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate, rezultate...   Rezultate, rezultate... I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:26 pm

sper ca ce am realizat pentru proiect va fi bine facut si vom lua note mari
Sus In jos
oana.georgiana
Curios
Curios
oana.georgiana


Mesaje : 44
Data de înscriere : 18/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate, rezultate...   Rezultate, rezultate... I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:31 pm

Daca ai respectat cerintele din fisa de lucru, cu siguranta va fi bine. Wink
Sus In jos
tyna94
Interesat
Interesat
tyna94


Mesaje : 77
Data de înscriere : 23/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate, rezultate...   Rezultate, rezultate... I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 9:23 pm

finish proiectu I love you I love you I love you
Sus In jos
http://www.freedomfightersk.com
Cristina_B
Admin
Admin



Mesaje : 65
Data de înscriere : 21/01/2010
Varsta : 52
Localizare : Galati

Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate, rezultate...   Rezultate, rezultate... I_icon_minitimeLun Iun 07, 2010 1:12 pm

Bravo voua! Am reusit sa vad toate materialele pe care le-ati lucrat. La 9C lucrurile sunt clare, insa la 9I am vazut fise individuale si nu lucrate in echipa. Sau... cel putin, asa reiese. Am sa dau un feed-back pentru 9I mai intai, sa sa clarificam situatia.

Informaticienii activi pe site:
- Vlad Lihaceanu (care are si fisa)
- Alina Ivascu (care are si raport)
- Bogdan Bujoreanu
- Daniel Diaconu
Nu-mi este clar ce au facut ceilalti informaticieni, ma refer la cei care au primit accesul pe site. Sunt si informaticieni care, din pacate, nu mi-au trimis adresa de gmail.

Jurnalistii care au fise de lucru:
- Aniela Ivascu
- Oana Toma
- Catalina Anton
- Alina Gheorghiu
- Cosmin Chiriac

Logicienii care au rapoarte:
- Elena Adamache
- Bogdan Moineagu
- Georgiana State
- Laura Tudorie

Ceilalti, ale caror nume nu apar aici, au participat sau nu la proiect?

Acum... feed-back pentru 9C:
- Grupa jurnalistilor - nota 10
- Grupa psihologilor - intre 9 si 10
- Grupa scriitorilor - nota 9
- Grupa logicienilor - intre 9 si 10
- Informaticiana - nota 10

Aprecieri generale pentru grupele de la 9C:
- materialele selectate sunt suficient de relevante pentru temele din proiect
- as fi vrut mai multa rigurozitate in structurarea materialelor si o mai buna sistematizare
- ar fi fost de preferat mai multe trimiteri spre conceptele de baza studiate la logica.
Per ansamblu insa, este bine si sper ca, pana la urma, v-a facut placere sa lucrati la acest proiect.

Ne intalnim maine in clasa.
Sus In jos
https://socializare.forumgratuit.ro
CristinaMada
Curios
Curios



Mesaje : 11
Data de înscriere : 23/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Galati

Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate, rezultate...   Rezultate, rezultate... I_icon_minitimeMar Iun 08, 2010 12:42 pm

mda..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Rezultate, rezultate... Empty
MesajSubiect: Re: Rezultate, rezultate...   Rezultate, rezultate... I_icon_minitime

Sus In jos
 
Rezultate, rezultate...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Teste de personalitate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Invatare, comunicare, socializare :: Rezultate, feed-back-
Mergi direct la: