Invatare, comunicare, socializare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Invatare, comunicare, socializare

Forumul de aplicatii pentru stiintele socio-umane, Colegiul National, , C. Negri" Galati
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 :( Psihologi

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
A.Betty




Mesaje : 4
Data de înscriere : 31/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

:( Psihologi Empty
MesajSubiect: :( Psihologi   :( Psihologi I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 10:39 am

Din pacate,se pare ca nu am dat dovada de cel mai bun spirit de echipa Sad...insa sper sa ne mobilizam,macar la final:D.Imi cer scuze,in numele echipei,fata de doamna profesoara,care a fost o draguta si nu ne-a "secat la cap" cu acest proiect,pentru activitatea noastra Sleep ,daca se poate numi activitate,de pe aceste site-uri.
Srry inca odata Smile
[i]
Sus In jos
Cristina_B
Admin
Admin



Mesaje : 65
Data de înscriere : 21/01/2010
Varsta : 52
Localizare : Galati

:( Psihologi Empty
MesajSubiect: Re: :( Psihologi   :( Psihologi I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 2:47 pm

Macar daca ar iesi finalul interesant... caci orice inceput este mai dificil. Poate vor lucra si alti profesori asa si va veti folosi de aceasta experienta.
Sus In jos
https://socializare.forumgratuit.ro
Elena S
Curios
Curios
Elena S


Mesaje : 12
Data de înscriere : 23/02/2010
Varsta : 30

:( Psihologi Empty
MesajSubiect: Re: :( Psihologi   :( Psihologi I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 3:08 pm

Fiecare sa vorbeasca in numele lui Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





:( Psihologi Empty
MesajSubiect: Re: :( Psihologi   :( Psihologi I_icon_minitime

Sus In jos
 
:( Psihologi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Invatare, comunicare, socializare :: Invatam, comunicam, socializam :: Proiectele noastre :: Psihologie-
Mergi direct la: