Invatare, comunicare, socializare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Invatare, comunicare, socializare

Forumul de aplicatii pentru stiintele socio-umane, Colegiul National, , C. Negri" Galati
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Grupa Jurnalistilor

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
ester




Mesaje : 1
Data de înscriere : 23/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Galati

Grupa Jurnalistilor Empty
MesajSubiect: Grupa Jurnalistilor   Grupa Jurnalistilor I_icon_minitimeMar Feb 23, 2010 9:45 am

Jurnalistilor, voi trebuie sa corectati greselile din massmedia si nu numai. Very Happy
Succes si spor la lucru! Smile
Sus In jos
Cristina_B
Admin
Admin



Mesaje : 65
Data de înscriere : 21/01/2010
Varsta : 52
Localizare : Galati

Grupa Jurnalistilor Empty
MesajSubiect: Re: Grupa Jurnalistilor   Grupa Jurnalistilor I_icon_minitimeMier Mai 05, 2010 1:14 pm

Va recomand sa folositi si informatiile pe care le-am discutat marti (4.05.) in clasa.
Sus In jos
https://socializare.forumgratuit.ro
aniela9I
Curios
Curios



Mesaje : 11
Data de înscriere : 18/05/2010

Grupa Jurnalistilor Empty
MesajSubiect: Re: Grupa Jurnalistilor   Grupa Jurnalistilor I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:30 pm

sper sa fie bine ce am lucrat Exclamation
Sus In jos
oana.georgiana
Curios
Curios
oana.georgiana


Mesaje : 44
Data de înscriere : 18/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Grupa Jurnalistilor Empty
MesajSubiect: Re: Grupa Jurnalistilor   Grupa Jurnalistilor I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 9:00 pm

As avea totusi o intrebare. Raportul de activitata a fost facut de fiecare separat. Asa si trebuia sau ar fi fost mai bine sa intocmim un raport comun? Question
Sus In jos
Cristina_B
Admin
Admin



Mesaje : 65
Data de înscriere : 21/01/2010
Varsta : 52
Localizare : Galati

Grupa Jurnalistilor Empty
MesajSubiect: Re: Grupa Jurnalistilor   Grupa Jurnalistilor I_icon_minitimeMar Iun 01, 2010 9:42 am

Pai comun, pentru ca ati fost impartiti pe grupe. Dar am inteles ca nu toata lumea a dovedit aceeasi disponibilitate pentru implicare...
Sus In jos
https://socializare.forumgratuit.ro
oana.georgiana
Curios
Curios
oana.georgiana


Mesaje : 44
Data de înscriere : 18/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Grupa Jurnalistilor Empty
MesajSubiect: Re: Grupa Jurnalistilor   Grupa Jurnalistilor I_icon_minitimeMar Iun 01, 2010 11:42 am

Intr-adevar. Una din problemele intampinate a fost faptul ca nu toata lumea s-a implicat, iar cea de-a doua ar fi faptul ca daca am fi avut un singur fisier pentru grupa jurnalistilor, unul pentru logicieni si unul pentru informaticieni (asa cum au cei din clasa a IX-a C) acestia din urma nu ar fi participat toti dat fiind faptul ca ei sunt destul de numerosi(IX I). Very Happy Prin urmare nu ar fi putut posta toti pe site, ci doar 2-3.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Grupa Jurnalistilor Empty
MesajSubiect: Re: Grupa Jurnalistilor   Grupa Jurnalistilor I_icon_minitime

Sus In jos
 
Grupa Jurnalistilor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Grupa informaticienilor
» Grupa psihologilor
» Grupa scriitorilor
» Grupa logicienilor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Invatare, comunicare, socializare :: Invatam, comunicam, socializam :: Proiectele noastre :: Logica, argumentare si comunicare-
Mergi direct la: