Invatare, comunicare, socializare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Invatare, comunicare, socializare

Forumul de aplicatii pentru stiintele socio-umane, Colegiul National, , C. Negri" Galati
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Zodii-influentza

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
tyna94
Interesat
Interesat
tyna94


Mesaje : 77
Data de înscriere : 23/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Zodii-influentza Empty
MesajSubiect: Zodii-influentza   Zodii-influentza I_icon_minitimeMar Mai 11, 2010 1:51 pm

Credeti ca zodiile ar trebui sa va influenteze/va influenteaza in alegerea prietenilor? Cititi horoscopul zilnic si chiar sunteti complexati de lucrurile pe care le cititi? Basketball
Sus In jos
http://www.freedomfightersk.com
dimaionut




Mesaje : 2
Data de înscriere : 23/02/2010

Zodii-influentza Empty
MesajSubiect: Re: Zodii-influentza   Zodii-influentza I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 6:58 pm

nu mi se pare ca zodia ar trebui sa aibe vreun rol in viata;pur si simplu nu cred ca ceea ce zice in zodiac ca se va intampla in urmatoarele 2 saptamani/1 luna se va intampla la circa 600 de milioane de oameni
Multi oameni cred in zodiac fiindca uneori cei din reviste sau de la televizor le-au nimerit Wink,dar daca citesti un zodiac din ziua de azi o sa vezi fraze de genul ,,astazi o sa te certi cu un prieten'' sau ,,in zilele urmatoare o sa ai parte de un mare succes'' care sincer sa fiu se pot intampla in orice zi.Cand nu te certi cu un prieten?
Din acest motiv nu cred ca zodiacul influenteaza in vreun fel viata cuiva.
Sus In jos
tyna94
Interesat
Interesat
tyna94


Mesaje : 77
Data de înscriere : 23/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Zodii-influentza Empty
MesajSubiect: Re: Zodii-influentza   Zodii-influentza I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 2:33 pm

sunt de acord cu tine ionutz! dar cunosc persoane care sunt obsedate sa citeasca zilnic zodiacul ala! Exclamation
Sus In jos
http://www.freedomfightersk.com
CristinaMada
Curios
Curios



Mesaje : 11
Data de înscriere : 23/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Galati

Zodii-influentza Empty
MesajSubiect: Re: Zodii-influentza   Zodii-influentza I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 8:56 pm

Eu una nu citesc horoscopul zilnic decat knd am ocazia..si atunci ma amuz foarte tare..niciodata nu tin cont de ceea ce scrie acolo..pur si simplu consider k sunt niste inventii.Sunt genu de persoana care nu cred in superstitii,horoscoape sau altele...
Prietenii tii alegi tu..nu textul de pe o foaie..parerea mea Smile
Sus In jos
tyna94
Interesat
Interesat
tyna94


Mesaje : 77
Data de înscriere : 23/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Zodii-influentza Empty
MesajSubiect: Re: Zodii-influentza   Zodii-influentza I_icon_minitimeDum Mai 23, 2010 8:46 am

sigur! eu citesc tot cand imi aduc aminte, sau cand nu am ce face.uneori chiar se potrivesc lucrurile de acolo bounce
Sus In jos
http://www.freedomfightersk.com
oana.georgiana
Curios
Curios
oana.georgiana


Mesaje : 44
Data de înscriere : 18/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Zodii-influentza Empty
MesajSubiect: Re: Zodii-influentza   Zodii-influentza I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 3:14 pm

La fel e si in cazul meu. Sunt anumite dati cand imi citesc horoscopul si tind sa cred ca are un sambure de adevar, dar imediat realizez ca sunt doar niste lucruri scrise pentru a capta atentia celor care le citesc. Sunt unele persoane care urmaresc zilnic site-urile ce posteaza horoscoape si nu se pot abtine nici macar o zi fara sa stie ce "li se va intampla", insa mi se pare o pierdere de timp. In general, sunt o persoana careia ii place ceea ce tine de stele si alte lucruri ce intra in sfera aceasta astrala, insa nu atat de mult incat sa cred ca horoscopul imi poate influenta viata. Wink
Sus In jos
tyna94
Interesat
Interesat
tyna94


Mesaje : 77
Data de înscriere : 23/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Zodii-influentza Empty
MesajSubiect: Re: Zodii-influentza   Zodii-influentza I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 5:07 pm

tu esti cu astrologia deci:D
Sus In jos
http://www.freedomfightersk.com
tyna94
Interesat
Interesat
tyna94


Mesaje : 77
Data de înscriere : 23/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Zodii-influentza Empty
MesajSubiect: Re: Zodii-influentza   Zodii-influentza I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 5:08 pm

dar doar pe partea de stele:)
Sus In jos
http://www.freedomfightersk.com
oana.georgiana
Curios
Curios
oana.georgiana


Mesaje : 44
Data de înscriere : 18/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Zodii-influentza Empty
MesajSubiect: Re: Zodii-influentza   Zodii-influentza I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 5:50 pm

Ceva de genul asta. Consider ca in univers sunt multe de descoperit, iar cei care se ocupa cu "descifrarea mesajelor pe care stelele le transmit" probabil ca au aceeasi parere. Poate exista o legatura intre ele si viata noastra, dar nu atat de profunda. De cele mai multe ori, in horoscop se exagereaza pentru a-l face sa para mai interesant. Rolling Eyes
Sus In jos
elenaadmc
Curios
Curios
elenaadmc


Mesaje : 12
Data de înscriere : 07/03/2010
Varsta : 29

Zodii-influentza Empty
MesajSubiect: Re: Zodii-influentza   Zodii-influentza I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 6:04 pm

Si eu sunt de aceeasi parere .cred ca exista o mica legatura intre zodii si viata noastra dar nu in masura de a ne spune ceea ce vom face in ziua respectiva sau ce ni se va intampla.daca am sti aceste lucruri atunci nu am mai trai emotii; nu ne-ar mai surprinde nimic. totul ar fi banal... Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Zodii-influentza Empty
MesajSubiect: Re: Zodii-influentza   Zodii-influentza I_icon_minitime

Sus In jos
 
Zodii-influentza
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Invatare, comunicare, socializare :: Fan. Enjoy... with limits. I am teacher, this is :-) :: Discutii libere-
Mergi direct la: