Invatare, comunicare, socializare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Invatare, comunicare, socializare

Forumul de aplicatii pentru stiintele socio-umane, Colegiul National, , C. Negri" Galati
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce hobby-uri aveti sau ati avut?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
oana.georgiana
Curios
Curios
oana.georgiana


Mesaje : 44
Data de înscriere : 18/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Ce hobby-uri aveti sau ati avut? Empty
MesajSubiect: Ce hobby-uri aveti sau ati avut?   Ce hobby-uri aveti sau ati avut? I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 3:29 pm

Bine. Din moment ce nimeni nu a indraznit pana acum sa scrie nimic pe tema aceasta voi incepe eu. Momentan nu am niciun hobby, insa cand eram mai mica (3-4 ani) imi placea sa colectionez jucarii de plus. Astfel am ajuns la un numar impresionant, incat nici nu incapeau toate in camera mea. Mai apoi mi-am dezvoltat un alt hobby si anume sa pastrez capacele albastre de la sticle, fie ele de suc, apa minerala sau alte minuni de baut. Smile Si sunt sigura ca in viitor voi mai avea si altele. Voi?... Ce hobby-uri aveti sau ati avut?
Sus In jos
Elena S
Curios
Curios
Elena S


Mesaje : 12
Data de înscriere : 23/02/2010
Varsta : 30

Ce hobby-uri aveti sau ati avut? Empty
MesajSubiect: Re: Ce hobby-uri aveti sau ati avut?   Ce hobby-uri aveti sau ati avut? I_icon_minitimeLun Iun 07, 2010 2:41 pm

Eu nu cred ca am .... imi placea sa ma plimb cu rolele, dar acum din pricina timpului care este din ce in ce mai scurt, nu mai am timp pt ele Smile)
sau poate am, dar nu le-am descoperit inca, deoarece scoala asta imi ocupa prea mult timp Smile)
Sus In jos
 
Ce hobby-uri aveti sau ati avut?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce parere aveti despre acest proiect?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Invatare, comunicare, socializare :: Fan. Enjoy... with limits. I am teacher, this is :-) :: Hobby-
Mergi direct la: