Invatare, comunicare, socializare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Invatare, comunicare, socializare

Forumul de aplicatii pentru stiintele socio-umane, Colegiul National, , C. Negri" Galati
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Informaticieni, HELP!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Cristina_B
Admin
Admin



Mesaje : 65
Data de înscriere : 21/01/2010
Varsta : 52
Localizare : Galati

Informaticieni, HELP!!! Empty
MesajSubiect: Informaticieni, HELP!!!   Informaticieni, HELP!!! I_icon_minitimeMier Iun 02, 2010 8:59 am

Dragii mei, cand totul incepea sa intre pe un drum lin, iata ca s-a intamplat ceva: fiind eu logata pe site si incercand sa adaug o pagina pentru evaluare, cineva s-a oferit sa ma ajute si a stricat mare parte din pagina! Mad pale Cu bune intentii, desigur, dar... ma tem ca nu mai pot recupera paginile sterse. Asa ca apelez la ajutorul vostru. Este vorba despre bara laterala a paginii principale, de unde au disparut cateva capitole/linkuri. Eu nu am timp zilele acestea sa ,,ma joc", asa incat va las pe voi sa dati din nou paginii noastre aspectul pe care il merita. Din fericire, materialele postate de voi au ramas la locul lor.
Va multumesc anticipat pentru efort.
Sus In jos
https://socializare.forumgratuit.ro
AlinaI




Mesaje : 9
Data de înscriere : 23/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

Informaticieni, HELP!!! Empty
MesajSubiect: Re: Informaticieni, HELP!!!   Informaticieni, HELP!!! I_icon_minitimeMier Iun 02, 2010 12:28 pm

Ar fi mult mai usor daca am sti exact ce a disparut pentru a putea reface. Nu sunt experta in domeniu, dar am sa ma straduiesc sa dau o mana de ajutor in limita posibilitatilor mele.
Sus In jos
aniela9I
Curios
Curios



Mesaje : 11
Data de înscriere : 18/05/2010

Informaticieni, HELP!!! Empty
MesajSubiect: Re: Informaticieni, HELP!!!   Informaticieni, HELP!!! I_icon_minitimeMier Iun 02, 2010 8:32 pm

imi pare rau Sad
Sus In jos
Cristina_B
Admin
Admin



Mesaje : 65
Data de înscriere : 21/01/2010
Varsta : 52
Localizare : Galati

Informaticieni, HELP!!! Empty
MesajSubiect: Re: Informaticieni, HELP!!!   Informaticieni, HELP!!! I_icon_minitimeLun Iun 07, 2010 1:02 pm

Asta e, se mai intampla. O sa incerc sa refac eu, cand voi avea timp.
Sus In jos
https://socializare.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Informaticieni, HELP!!! Empty
MesajSubiect: Re: Informaticieni, HELP!!!   Informaticieni, HELP!!! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Informaticieni, HELP!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Invatare, comunicare, socializare :: Invatam, comunicam, socializam :: Dificultati-
Mergi direct la: